Najpopularniejsze gry hazardowe w kasynach internetowych

Najpopularniejsze gry hazardowe

Sektor iGamingu jest niesamowicie dynamiczny. Regularnie pojawiają się dziesiątki kolejnych premier, wśród których są prawdziwe perełki – gry wzbudzające ogólne zainteresowanie odbiorców. Operatorzy kasyn starają się być ze wszystkim na bieżąco. Dlatego przechodząc do 22Bet, w kategorii „Popularne” można swobodnie testować wszystkie aktualne hity.

Oto krótkie zestawienie z aktualnie najpopularniejszymi grami losowymi sektora iGamingu. Jeżeli któraś pozycja nie jest znana, to warto ją sprawdzić. Z pewnością ma w sobie to coś, co zachęca do rozgrywki.

Seven Seven Pots and Pearls

To dynamiczny klasyczny automat do gier od Swintt, który został nieco zmodyfikowany, aby zaprezentować bardziej oryginalną stronę rozgrywki.

Podstawowe cechy gry:

 • Format: 5X3.
 • RTP: 92,2% (zmieniający).
 • Linie wypłacające: 50.
 • Funkcje bonusowe: gra bonusowa, Wild, Jackpot, rozszerzający się symbol, inne.

Gra początkowo wygląda jak standardowa klasyczna produkcja z serii Seven Seven. Jednak szybko zaczyna się zauważać znacznie bardziej rozbudowaną rozgrywkę. Pots and Pearls odnosi się do głównych atrakcji rozgrywki. To cztery jackpoty oraz perły, które znacząco zwiększają szansę na wygraną. Ze względu na wyjątkowo atrakcyjną rozgrywkę, RTP musiał zostać nieco obniżony, co rekompensują lepiej płatne trafienie.

Grab the Gold

Najpopularniejsze gry hazardowe

Ciekawa, oryginalna produkcja wyprodukowana w 2023 roku przez niewielkie studio 3 Oaks. Gra przyciąga uwagę swoją przyjemną oprawą graficzną i tematyką, nawiązującą do gorączki złota.

Podstawowe cechy gry:

 • Format: 5X4.
 • RTP: 95,7%.
 • Linie wypłacające: 20.
 • Funkcje bonusowe: darmowe spiny, mechanika Fishin Frenzy, zbieranie pieniędzy, jackpot, mnożnik, Scatter, Wild, inne.

Ta niesamowicie rozbudowana gra potrafi zaskoczyć każdego użytkownika. Została dosłownie nafaszerowana zawartością dodatkową, dzięki czemu na ekranie zawsze dzieje się coś interesującego. Punktem kulminacyjnym jest funkcja, która umożliwia trafienie jednego z czterech jackpotów.

Monkey King Path of Treasure

Ta produkcja mogłaby łatwo umknąć graczom, ponieważ pochodzi od mniej znanego studia Mancala Gaming. Gra jednak została przygotowana w bardzo przystępnej formie i zdecydowanie warto dać jej szansę.

Podstawowe cechy gry:

 • Format: 5X4.
 • RTP: 95%.
 • Linie wypłacające: 20.
 • Funkcje bonusowe: Bonus Buy, darmowe spiny, mnożnik, Scatter, Wild.

Zabawa zwraca uwagę przede wszystkim ciekawym przedstawieniem i motywem „króla małp”. U góry ekranu znajduje się specjalne miejsce ścieżki, które jest zarazem główną funkcja bonusową. To 10 kroków, podczas których można zdobywać coraz wyższe nagrody z mnożnika i darmowych spinów.

Sweet Dream Bonanza

Najpopularniejsze gry hazardowe

W ostatnich latach powstało mnóstwo produkcji z „Bonanza” w tle i praktycznie wszystkie przyciągają ponadprzeciętną uwagę odbiorców. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Podstawowe cechy gry:

 • Format: 6X5.
 • RTP: 96%.
 • Linie wypłacające: wypłaty za liczbę pojawienia się symboli.
 • Funkcje bonusowe: darmowe spiny, kaskadowe wygrane, Bonus Buy, mnożnik wygranych, Scatter.

Gra wyprodukowana przez Barbara Bang prezentuje bardzo ciekawy format zabawy. Zrezygnowano ze standardowego losowania wygranych na rzecz mechaniki wypłat za liczbę danych ikon na ekranie. W ten sposób zabawa jest niesamowicie dynamiczna i satysfakcjonująca. Z dodatkiem licznych funkcji specjalnych zawsze można liczyć, że na ekranie automatu pojawi się coś interesującego.

Jak można przetestować wybraną grę?

Wystarczy przejść na stronę kasyna lub producenta i uruchomić wersję demo. To ta sama gra, zaprezentowana bez żadnych mechanicznych i funkcjonalnych ograniczeń. Gracz otrzymuje darmowe fikcyjne środki na grę i może ją do woli testować. Dlatego, jeśli któryś z powyższych tytułów przypadł komuś do gustu, to warto najpierw sprawdzić go w tej wersji.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *