Wypróbuj Return of the Dead z darmowym bonusem, najnowszym egipskim automatem do książek

Return of the Dead

Return of the Dead, prezentowany przez Pragmatic Play, to nowoczesny i zabawny automat, w którym przy pomocy trzech książek możesz wygrać 10 darmowych spinów i stać się bogatym jak faraon. Możesz grać już za 0,75 DKK i aż do 1500 DKK. Zbieraj różne rodzaje emblematów w Book of Dead i dołącz do zabawnej gry przygodowej, która gwarantuje dobrą zabawę.

Grafika jest dobra przez cały czas, a gracze z łatwością odnajdą się w grze. Znajdzie się coś zarówno dla nowego gracza, który chce spróbować czegoś nowego, jak i dla doświadczonego gracza, który pragnie mocnych wrażeń. Teoretyczny procent zwrotu, czyli RTP, w Return of the Death wynosi 96,71%, co zdecydowanie plasuje się na najwyższym poziomie. Przyjdź i dołącz do nas, przygoda dopiero się zaczęła.

Wypróbuj Return of the Dead za darmo za 100 DKK

Jednym z miejsc, gdzie można zagrać w Return of the Dead jest Casino.dk, które obecnie oferuje darmowy bonus powitalny w wysokości 100 DKK. Załóż konto i od razu otrzymaj bonus w wysokości 100 DKK, który możesz wykorzystać na wszystkich automatach, m.in. .np. Powrót zmarłych. Bonus należy obrócić 10 razy na automatach, tj. 1000 DKK, zanim będzie można wypłacić wygraną.

Jak grać w Return of the Dead?

Return of the Dead

Grasz na polu z symbolami 3×5 i jest 10 linii wygrywających. Wygrywasz, zdobywając 3, 4 lub 5 podobnych symboli na tej samej linii od lewej do prawej. Książki Landing 3 Return of the Dead, niezależnie od miejsca, uruchamiają rundę darmowych spinów z 10 darmowymi spinami i rozwijającymi się symbolami, które pokrywają całą kolumnę i dają większą szansę na wygraną. Podczas rundy darmowych spinów możesz także aktywować nieograniczoną liczbę dodatkowych darmowych spinów.

Specjalne cechy Return of the Dead

Jeśli lubisz poszukiwania skarbów Indiany Jonesa, ta gra z pewnością Cię zainteresuje i każdy znajdzie coś dla siebie.

Darmowe spiny

Kiedy zdobędziesz 3 symbole Return of the Dead, uruchomiona zostanie runda darmowych spinów z 10 darmowymi spinami. Podczas rundy darmowych spinów losowe symbole powiększą się, wypełniając całą kolumnę, co ułatwi wygraną. Te rozwinięte symbole przynoszą zwycięstwo, nawet jeśli nie są umieszczone obok siebie. Jeśli podczas rundy darmowych spinów zdobędziesz 3 książki Return of the Dead, uruchomione zostanie dodatkowe 10 darmowych spinów. Nie ma maksymalnego limitu liczby dodatkowych darmowych spinów, które można aktywować.

Scatter i Wild w jednym

Return of the Dead

Książka Return of the Dead działa jednocześnie jako Scatter i Wild. Jako Scatter możesz wygrać aż do 200-krotności swojego zakładu, trafiając 5 symboli. Jako Wild, księga Return of Dead zastępuje dowolny inny symbol, aby wywołać wygrane w tabeli wypłat.

Zagraj w Return of the Dead, jeśli…

Ta gra ma dobrą grafikę i jeśli lubisz przygody z Indianą Jonesem, ta gra z pewnością Cię zainteresuje. Jest ciekawy i trzyma przyklejony do ekranu. Przed rozpoczęciem gry gracz otrzyma 10 darmowych spinów, a minimalny i maksymalny zakład umożliwi każdemu udział w tej grze. Jest coś dla ekspertów, którzy chcą osiągnąć wielkie zwycięstwo, i dla poszukiwaczy przygód szukających przygód.

Wyprodukowany przez Pragmatic Play, Return of the Dead ma naturalny klimat oryginalnej gry wideo, co sprawia, że gra jest zabawna i pobudza wyobraźnię. W grze panuje klimat Indiany Jonesa, który sprawia, że czujesz się jak na polowaniu na skarb, a im więcej postawisz, tym większa może być nagroda. Istnieje zakład minimalny i zakład maksymalny, więc nigdy nie możesz grać przy wyższej wartości.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *